Çanakkale Web Tasarım

Çanakkale Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım, tüm dijital projelerin temeli ve çevrimiçi ortamda sizi yansıtan en büyük aynadır. Kurumsal kimliğinizin temsilcisi, markanızın görünen yüzü web tasarım, hedef kitlenizde iyi bir izlenim uyandırmanın birinci adımıdır.

İnternet sitenizin tüm potansiyel ziyaretçilerine merhaba diyecek ilk şey sahip olduğu tasarımdır. Online ortamdaki bütün platformlar ve hizmetler web yazılım ve tasarım üzerine kuruludur.

Tasarımınızın yeteri kadar ilgi çekici ve yüksek kaliteli olmaması hâlinde, daha başlamadan mağlup oldunuz demektir. Hedef kitlenizin dikkatini çekmek, onların sitenizi gezmeye ve içeriklerinizi okumaya değer bulmalarını sağlamak için sayfalarınızı belli bir hiyerarşi dâhilinde sunmanız gerekir. Bu, sitenin sorunsuz bir şekilde kullanılması ve arama motorlarında güzel bir sıralama almanız bakımından da çok mühimdir.

Projeleriniz için bu denli hayati önem taşıyan web tasarımın profesyonel ellerden çıkmasını istiyorsanız, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Hayal kurmakta ve üretkenlikte sınır tanımayan uzman kadromuz, sıradışı tasarımlara hayat vererek fark meydana getirecektir. Talepleriniz, ihtiyaçlarınız ve hedef kitlenizin beklentileri doğrultusunda kreatif çözümler ortaya koyacak ekibimiz, büyüleyici tasarımlarla hafızalara kazınmanızı sağlayacaktır.

Web Tasarım Neden Önemli?

Bir yemek ne kadar lezzetli olursa olsun, kirli bir tabakta sunuluyorsa iştah kabartmaz. Bunun gibi, paha biçilmez bilgilerle dolu bir kitap, sırf kapağı güzel olmadığı için hiç merak uyandırmayabilir.

Aynı şekilde, mağazanızdaki ürünler kaliteli olmasına rağmen vitrininiz dikkat çekici değilse ürünlerinize rağbet gösterilmeyecektir.

Web tasarım da bu örnekler ışığında değerlendirilebilir. Siteniz, dijital evinizdir ve ziyaretçilerinizin her biri ise o eve gelen misafirlerdir. Onları en iyi şekilde karşılamak için göz kamaştıran, benzersiz bir tasarıma ihtiyacınız vardır.

Aksi takdirde misafirleriniz evinizi yıkık-dökük bir virâne olarak kabul eder. Bu sebeple odalarda (sitenizin sayfalarında) neler olduğuna bakma gereği duymaksızın, bir daha gelmemek üzere derhâl oradan ayrılır.

Kendinizi bu durumdan profesyonel web tasarım ile koruyabilirsiniz. Böylece işinize verdiğiniz değeri yansıtır, saygınlığınızı ve kalitenizi ortaya koyarsınız.

Web Tasarım Avantajları:

Bu açıklamalar ışığında web tasarım avantajları şöyle özetlenebilir:

 1. Vizyon, misyon, amaç ve değerlerinizi aktarmanıza imkân verir.
 2. Sitenizin ne hakkında olduğunu, hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizi, ne tür hizmet ve ürünler sunduğunuzu yalın bir şekilde açıklar.
 3. Kurumsal kimliğinizin sembolüdür.
 4. Güven vermenizi sağlar.
 5. E-ticaret sitesine sahipseniz, potansiyel müşterilerinizi işletmenizden uzaklaştırmamak ve rakiplerinizden daha iyi olduğunuza ikna etmek için muhteşem bir tasarım kullanmanız gerekir.

Siz de bütün bu avantajlara ulaşmak için web tasarım ajansları yelpazesinde seçiminizi bizden yana kullanarak farkınızı konuşturabilirsiniz. Özgün, çarpıcı, akıldı kalıcı tasarım çözümlerine imza atan ekibimiz, sitenizi kusursuz görünüme ve fonksiyonel yapıya kavuşturacaktır.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Bu soruya verilecek yanıt; sektör, müşteri talepleri, hedef kitle profili özelinde farklılık arz eder.

Kişisel bir blog sitesine sahip olmayı hedefliyorsanız tercihinizi renkli, göz alıcı tasarımlardan yana yapmanız önerilir.

Kurumsal olarak varlık göstermeyi planlıyorsanız, insanlara prestijli bir tasarım ile hitap etmelisiniz.

Mükemmel estetik anlayışını ince işçiliğiyle bir araya getiren ekibimiz, tüm bu faktörleri göz önünde bulundurur. Böylelikle hayal ettiğinizden de güzel, ziyaretçilerinizde iz bırakacak eşsiz tasarımlar meydana gelir.

Profesyonel Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Geliştirdiğimiz çözümlerin taşıdığı özellikler bizden neler istediğinize ve insanların sizden neler beklediğine göre değişir. Bununla birlikte, her çalışmamızda ortak olan profesyonel web tasarım özellikleri şunlardır:

 1. Esnek yapılı, özelleştirmeye elverişli,
 2. Responsive (Tüm cihazlarda, bütün ekran çözünürlüklerinde ve boyutlarında, her tarayıcıda sorunsuz görüntülenebilir),
 3. SEO uyumlu,
 4. Dağınıklıktan, karmaşıklıktan, gereksiz veya aşırı öğelerden uzak,
 5. Rahat anlaşılabilir ve kolay hatırlanabilir,
 6. Mobil uyumlu,
 7. Kullanıcı dostu,
 8. Hem göz yormayacak kadar sade ve basit, hem göz dolduracak derecede şık ve iddialı,
 9. Çok hızlı ve üst düzey performanslı,
 10. Tutarlı, âhenkli.

Siz de etkileyici bir web tasarım ile hedef kitlenizin kalbini fethetmeye hazır mısınız? Öyleyse, Altın Oran’ın kusursuzluğunu düstur edinen, trendlerden ilham alan ve özgünlükten taviz vermeyen profesyonel web tasarım ekibimizle iletişime geçin!

Orijinal, ihtiyaçlarınıza uygun, estetik ve güncel tasarımlarla sitenize muazzam bir dokunuş yapalım!

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *